Przejdź do treści

Oferty specjalne

Organizacja imprez

Jesteśmy otwarci na organizację różnego rodzaju imprez. Nasza przestronna sala jest idealna na urodziny, rocznice, chrzciny czy komunie. Zadbamy o każdy szczegół, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane.

Uroczystości

Nasz pensjonat jest doskonałym miejscem na organizację uroczystości rodzinnych i firmowych. Dysponujemy elegancką salą, która pomieści dużą liczbę gości, a nasz doświadczony personel pomoże Ci zaplanować każdy szczegół, aby uroczystość przebiegła bezproblemowo.

Sylwester w górach
Przywitaj Nowy Rok w stylu z naszym specjalnym pakietem Sylwestrowym. Oferujemy zabawę do białego rana z muzyką na żywo, pysznym jedzeniem i niesamowitą atmosferą. Zarezerwuj swój pobyt na Sylwestra i ciesz się niezapomnianym przeżyciem.

Pakiety weekendowe
Skorzystaj z naszych specjalnych pakietów weekendowych. Ciesz się relaksem, komfortem i pysznym jedzeniem w naszym pensjonacie. To idealna oferta dla tych, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić trochę czasu na relaksie.

Warsztaty kulinarne
Uczestnictwo w naszych warsztatach kulinarnych to doskonały pomysł na spędzenie czasu w sposób kreatywny i edukacyjny. Naucz się gotować regionalne potrawy pod okiem doświadczonego szefa kuchni.

Zniżki dla grup
Organizujesz wycieczkę grupową? Oferujemy atrakcyjne zniżki dla grup. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach dla grup.