Młynarzowe Jadło to śniadania, obiadokolacje i inne posiłki przygotowywane na Święta lub specjalne zamówienia, ale także nasze własne przetwory.

Młynarzowe Jadło to pyszne domowe posiłki na bazie lokalnych, naturalnych produktów i wyrobów. Serwujemy potrawy wyjątkowo smaczne, aromatyczne,  regionalne i oryginalne - nakarmimy Was smacznie i do syta, a przepisy odkopane z szuflad naszych dziadków pozwolą zapoznać się z kulturą kulinarną pogranicza.

Śniadania serwujemy w formie bufetu z daniem ciepłym, staramy się aby nasi Goście mogli skosztować regionalnych produktów tj. sery podpuszczkowe ale także typowo domowych: biały domowy ser, kwaśne mleko, chleb na zakwasie, warzywa od lokalnych rolników i własne jajka od szczęśliwych kurek :) Wybór serwowanych produktów regionalnych jest zależny od pory roku w jakiej nas Państwo odwiedzą.

Tylko u nas zjesz tak pyszne dwudaniowe obiadokolacje z nutką regionalną, w najlepszym domowym wydaniu. Ze smakiem naszych dań idzie w parze dobór produktów najwyższej jakości i doświadczenie kulinarne, które płynie prosto z serca...

Każdy posiłek w Młynarzowej Chacie nie może obejść się  bez lokalnych produktów zamkniętych w słoiku, są to nasze dżemy, marynaty, pikle...