Przejdź do treści

Atrakcje

Atrakcje w okolicy
Zimowe czary Bieszczadów

Zimowe miesiące w Bieszczadach to prawdziwe święto dla entuzjastów sportów zimowych. Szereg ośrodków narciarskich zapewnia szeroką gamę atrakcji dla narciarzy i snowboardzistów. Możliwość jazdy na nartach biegowych, romantyczne wycieczki skitourowe czy bieganie na specjalnie przygotowanych trasach. Wszystko to znajduje się w zasięgu kilku kilometrów od naszego pensjonatu.

Przygoda w przestworzach

Odkryj niesamowite doświadczenie lotu szybowcem z Lotniczą Bobulandią, zlokalizowaną tylko kilka minut drogi od nas. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, unosząc się wysoko nad ziemią, oddychając czystym górskim powietrzem.

Podróż z przewodnikiem

Odkryj Bieszczady z Bożeną Bobulą, doświadczonym przewodnikiem, który prowadzi zarówno piesze jak i autokarowe wycieczki po okolicach. Poczuj prawdziwą magię Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Szlakiem konnym

Zaznajom się z inną stroną Bieszczad na grzbiecie konia. Stanica – Klub Turystyki Konnej oferuje szkolenia z jazdy konnej oraz wyprawy konne. Ta wyjątkowa przygoda czeka na Ciebie zaledwie kilometr od naszego pensjonatu.

Wędrówki górskie

Odwiedź kultowe Schronisko „Chatka Puchatka” na Połoninie Wetlińskiej. Położone na wysokości 1228 m n.p.m., oferuje niezapomniane widoki i unikalne doświadczenie górskie.

Muzea i zabytki

Skansen w Sanoku to skarbiec kultury i tradycji regionu. W Sanoku warto również odwiedzić Zamek Królewski, który mieści Galerię Beksińskiego oraz wiele innych ekspozycji. Natomiast w Przemyślu czeka na Ciebie Muzeum Dzwonów i Fajek.